با خرید پستی ایران مارکت سنتر، سفارش خود را درب منزل دریافت کرده، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.
 
سبد خرید خالی می باشد.


کتاب نیمه تاریک وجود

کتاب نیمه تاریک وجود

دسته کتاب و مجله زیردسته علوم پایه

کتاب نیمه تاریک وجود
نویسنده / مترجم : دبی فورد / عبدالله صالحی
شابک : 0-003-340-600-978
ناشر : نشر لیوسا
توضیحات :
چرا از خودخواهی یک دوست ، تنبلی یک همکار ،غرور و تکبر یک عضو خانواده و یا حتی گستاخی یک غریبه عصبانی می شویم ؟ دبی فورد نویسنده این کتاب می گوید که «همان چیزهای قدیمی» سرنخی برای رسیدن به بخش تاریکمان و به احساسات و ویژگی هایی هستند که از باور وجودشان در خودمان وحشت داریم . این کتاب برایمان روشن می کند که خواسته یا ناخواسته بخش تاریک وجودمان را پنهان یا حتی آن را انکار می کنیم ، و می آموزد که چگونه به جای پس زدن ، سعی در شناخت آنها کنیم و از فشار این تاریکی ها رهایی یابیم .
شناخت دنیای درون و بیرون ، دنبال کردن سایه ها ، بازبینی خود ، پذیرش نیمه تاریک ، شناخت سایه و خود شناسی ، رسیدن به تعبیر تازه از خودتان ، و زندگی با ارزش از جمله سر فصل های آورده شده در این کتاب هستند.
در بخش هایی از مقدمه این کتاب می خوانید:
شناخت جنبه های پنهان با رهایی از دام نفس و رستگاری به سوی عالم علوی که همه از آنجا آمدیم آغاز می شود .این جنبه های پنهان وجود به موازات نفس مطمئنه حرکت می کنند و دلیل اینکه ما نمی توانیم به کمال مطلوب برسیم این است که تحت تاثیر خانواده و فرهنگ و هواهای نفسانی قرار گرفته ایم که بر آرمان های ما سایه افکنده اند. نباید گمان کنیم که این فقط کتابی است درباره جنبه های پنهان وجود ما ، بلکه هدیه ای ارزشمند است ،یک گنجینه خداداد و اغلب با قهرمانان مظلوم و قربانی شده. کتاب نیمه تاریک وجود فقط برای ذهن ما نیست ، بلکه با قلب و خیالات ما بهتر درک می شوند.

فروشنده: انتشارات تلاش

قیمت: 10,600 تومان

درصد :5

روش خرید: برای خرید کتاب نیمه تاریک وجود، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید کتاب نیمه تاریک وجود


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان

محصولات مرتبط
کتاب نیمه تاریک وجود
کتاب نیمه تاریک وجود
10,600 تومان خرید کتاب نیمه تاریک وجود

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضو سیستم ایران مارکت سنتر محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند. 
Designed And developed By N.E.T E-Commerce group
© 2008 All Rights reserved.